UKRAINIAN YOUNG PEOPLE

Scroll down to read in Ukrainian

Переклад нижче

Welcome to Herefordshire….
It’s good to see you

We know that the circumstances which have brought you to Herefordshire have consequences for the mental health of you and your family and we are here to help. If you are aged between 10 and 26 you’ve come to the right place.

Strong Young Minds can offer a listening ear and a safe place to let go of some of those feelings in a safe confidential space with someone who is just there for you. Our support workers are trained to help people experiencing anxiety and depression and they can help you navigate some of the issues that may be worrying you.

You’re in safe hands with us

Each young person who comes to see us for support is treated as an individual and we work with them on the particular issues they are facing. Our first appointment is called a ‘Pathway’ because at that point we listen and work out exactly the best way to help.

This could be a councellor or perhaps a mental health support worker from Strong Young Minds who can help them in different ways that feels less formal.

We listen to the young person and make sure our support is what they need.

Here is a link to the referral form for you to complete.

Tell us as much as you can about the issue the young person is facing so we can get a good idea of how they are.

If you are referring yourself it can be completely confidential if that’s what you need – just let us know on the form.

When we get the form back we will be in touch to make that initial pathway appointment. This will be at a time and place to suit you, at our offices or potentially at school or college, but please bear in mind that most appointments are during the day. Most schools are more than happy for young people to take some time out to come to us for counselling, and some schools have CLD counsellors on site so young people can see them there if that works better for them.

We use interpreters wherever that is needed, so the young person can feel able to fully understand what is being said and can say whatever they need to in the way that best suits them.

Help for Ukrainian Young People in Herefordshire

If you have any questions about the service or want to know more, please get in touch using the email address info@thecldtrust.org  You can email in Ukrainian if you like and we will translate. Or if you prefer you can call us on 01432 269245 and speak to one of the team.

Whatever you need, we’ll do our best to help.

Ласкаво просимо до Герефордширу …….  
Ми раді вас бачити

Ми знаємо, що обставини, які привели вас до Герефордширу, мають наслідки для психологічного здоров’я у вашій родині, і ми тут, щоб допомогти.

Ми можемо надати консультації з урахуванням потреб дітей та молоді, допомогти їм щасливо оселитися в цьому новому житті, незважаючи як на довго вони тут. Наша команда консультантів також підтримується програмою Strong Young Minds, яка надає менш офіційну підтримку. Існує окремий веб-сайт для SYM, на який ви можете перейти з цього веб-сайту, і там ви також знайдете сторінку українською мовою.

Ми отримали  фінансування від Ради Герефордширу, щоб мати можливість безкоштовно надавати консультації та інші послуги з підтримки психологічного здоров’я для гостей з України.

Ми можемо допомогти з тривожністю, депресією та будь-якими іншими проблемами психологічного здоров’я, і робимо це успішно з 1994 року. Ми акредитовані Британською Асоціацією Консультування та Психотерапії,  всі наші терапевти кваліфіковані та досвідчені. Кожен член нашої команди також пройшов посилену поліцейську перевірку.                   

З нами ви в надійних руках

Кожна молода людина, яка приходить до нас за підтримкою, розглядається як особистість, і ми працюємо з ними над конкретними проблемами, з якими вони стикаються, використовуючи стратегії, які найбільш підходять для них. Наша перша зустріч з ними називається “Шлях”, тому що в цей час ми вислуховуємо і визначаємо найкращий спосіб допомоги. Це може бути консультант або, можливо, працівник підтримки психологічного здоров’я з Strong Young Minds, який може допомогти їм у менш формальний спосіб. Ми вислухаємо молоду людину, щоб переконатися, що наша підтримка це саме те, що їй потрібно.

Ось посилання на анкету яку ви можете заповнити, CLICK HERE

Розкажіть нам якомога більше про ситуацію з якою зіткнулася молода людина, щоб ми мали краще уявлення про її стан. Якщо ви направляєте себе, це може бути повністю конфіденційно, якщо це те, що вам потрібно – просто повідомте нам про це у анкеті.
Коли ми отримаємо форму назад, ми зв’яжемося, щоб призначити першу зустріч “Шлях”. Це буде час і місце зручне для вас,  в одному з наших офісів, або школі чи коледжі,  будь ласка, майте на увазі, що більшість зустрічей проводяться протягом дня. Більшість шкіл задоволені, коли молоді люди виділяють час, щоб прийти до нас на консультацію, а в деяких школах консультанти CLD працюють на місці, щоб молоді люди могли бачити їх там, якщо це краще для них.

Ми залучаємо перекладачів, якщо це потрібно, щоб молода людина могла все зрозуміти та висловити свою думку так, як краще для неї.

Якщо у вас є якісь питання щодо послуги або ви хочете дізнатися більше, будь ласка, зв’яжіться з нами за адресою електронної пошти info@thecldtrust.org Електронний лист можна надсилати українською мовою,за бажанням , і ми перекладемо його. Або ви можете зателефонувати нам за номером 01432 269245 і поговорити з одним із членів нашої команди Strong Young Minds.

Щоб не було вам потрібно, ми зробимо все можливе, щоб допомогти .

Help for Ukrainian Young People in Herefordshire

This is funded through the central government’s Homes for Ukraine Sponsorship Scheme